Elnisa Kozmetik San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Hikayemiz

Elnisa Kozmetik San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2019 yılında kurulmuştur. Danışman uzman bir ekibin içerisinde kozmetik konusunda uzman genç ve dinamik beyinler yer aldığı için kendine güveni tamdır. 5 kişilik uzman kadrosu ile 500 m2 lik bir alanda hizmet veren Elnisa Kozmetik San. Ve Tic. Ltd. Şti. kişisel bakım ürünleri konusuna dünyaca ünlü profesyonel markaları en uygun fiyat politikası ile siz değerli müşterileri ile buluşturmak için yola çıkmıştır.

Anne ve bebek bakımı, ağız ve diş sağlığı, cilt bakımı, cinsel sağlık, erkek bakımı, vücut ve saç bakımı, besin takviyeleri gibi birçok alanda geniş ürün yelpazesi ile çeşitlilik sunan Elnisa Kozmetik San. Ve Tic. Ltd. Şti. satış ve satış sonrası kaliteli hizmet anlayışı sunan uzmanları ile %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Sitemizde yer alan tüm ürünlerin yetkili bayisi olduğumuzu belirtiriz.

Kurulduğu günden bu yana kaliteden, dürüstlükten ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeyen Elnisa Kozmetik San. Ve Tic. Ltd. Şti. kozmetik ve bakım ürünleri konusunda en güvenilir ve en hızlı hizmeti en ekonomik koşullarla sunmak, rekabet halinde olduğu sektörü büyütmek ve hizmet kalitesini yükseltmek için soluksuz çalışmaktadır.